Nasza pracownia oferuje kompleksowe usługi projektowe w zakresie architektury, aranżacji wnętrz i architektury krajobrazu. W naszej ofercie znajdują się projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze, autorskie projekty mebli, porady i nadzory nad realizacją projektu. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. Nasze doświadczenie pozwala na kompleksową obsługę inwestycji, uczestniczymy w każdym etapie procesu projektowego.

Zapraszamy do współpracy!
Architektura
Projektujemy budynki mieszkalne i użyteczności publicznej. Oferujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze oraz nadzory autorskie nad realizacją. Naszym celem jest projektowanie nowoczesnych obiektów współgrających z otoczeniem. Dbamy o to aby były one nie tylko piękne ale i funkcjonalne oraz w jak największym stopniu odpowiadające potrzebom klienta.
  Aranżacje wnętrz
Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych. Oferujemy pełen pakiet usług, począwszy od indywidualnych porad i koncepcji poprzez projekty wykonawcze po wykonanie nadzorów autorski nad realizacją. Nasze projekty zawierają również indywidualne projekty mebli i wyposarzenia wnętrz. Skupiamy się  na rozwiązaniach dopasowanych do potrzeb klienta oraz dbaniu o komfort i funkcjonalność projektowanych przestrzeni.
  Architektura zieleni
Projektujemy ogrody, tarasy, aranżację terenów zieleni miejskiej oraz elementy małej architektury. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od indywidualnych porad przez projekty koncepcyjne do gotowych projektów wykonawczych.